مقالات

علل ریزش مو در بانوان

دروس ویژه دوره های تکنسین داروئی

استخدام گروه پزشکی

داروساز 140 واحدی

واریز ازطریق پارس پال با کارتهای شتاب

معجون لیمو ترش وسیر

معجون سير تازه و ليموترش شيرازي

درمان گرفتگي  رگ هاي قلب با مصرف معجون  سير و ليمو ترش شيرازي

شما به دكتر مي رويد و دكتر بعد از انجام معاينات و انجام تست ورزشي و غيره به شما مي گويد كه دچار گرفتگي عروق شده ايد و اين بعلت بالا بودن ميزان كلسترول بد ( LDL  ) در خون شما ست.

احتمالا با مصرف مقداري دارو و قرص و كپسول براي مدتي سرگرم هستيد اما مشكل شما همچنان ادامه مي يابد. شايد نياز باشد كه بالن كنيد. شما از دكترتان وقت مي گيريد و عمل بالن زدن را انجام مي دهيد. متاسفانه بعد از مدتي هنوز مشكل ادامه دارد و تنها يك راه مي ماند عمل قلب باز ...

اگر تصمييم به انجام عمل داريد حداقل براي سه هفته اينكار را به تعويق بياندازيد و از عصاره زير ميل كنيد مطمئنا نيازي به عمل نخواهد بود.

عصاره ی سیر و لیمو ترش


مصرف عصاره :
اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده ، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد .

طرز تهیه :
تعداد ۳۰ حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با ۵ عدد لیموترش ( شیرازی ) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن ) میکسر ) بریزید . پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید ( نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد ) . پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

مصرف :
همانطور که قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان از این مایع ( به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی ( میل نمایید . پس از سپری شدن سه ( ۳ ) هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خود باز خواهد گشت .به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای ، شما باید هشت ( ۸ ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود . این دوره ی درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

بوی سیر :
با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد ( امتحان کنید ) .

خواص شربت :
نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند .افرادی که مبتلا به کلسترل بد (
LDL ) بوده و رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل چربی خون دارند ، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند . به فعالیت های بدنی ، ورزش پرداخته ، زیرا انسداد رگهای آنها ، ازبین رفته است .
همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان ( دندان کروچه ) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است . در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید ، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .
* این مطلب از سایت دانشکده ی پزشکی ، دانشگاه ارلانگن به نشانی: (
http://www.uni-erlangen.org ) برداشت و ترجمه گردیده است .
لازم به توضیح است که ؛ دانشگاه ارلانگن در منطقه ی باواریا ، در شمال شرق کشور آلمان واقع است .دعوت به همکاری

نمایندگی 5371 بیمه دی

پروانه داروخانه درشهریار

سهام درمانگاه

ساعت

آمار سایت