مقالات

علل ریزش مو در بانوان

دروس ویژه دوره های تکنسین داروئی

استخدام گروه پزشکی

معجون لیمو ترش وسیر

معجون سير تازه و ليموترش شيرازي

درمان گرفتگي  رگ هاي قلب با مصرف معجون  سير و ليمو ترش شيرازي

شما به دكتر مي رويد و دكتر بعد از انجام معاينات و انجام تست ورزشي و غيره به شما مي گويد كه دچار گرفتگي عروق شده ايد و اين بعلت بالا بودن ميزان كلسترول بد ( LDL  ) در خون شما ست.

احتمالا با مصرف مقداري دارو و قرص و كپسول براي مدتي سرگرم هستيد اما مشكل شما همچنان ادامه مي يابد. شايد نياز باشد كه بالن كنيد. شما از دكترتان وقت مي گيريد و عمل بالن زدن را انجام مي دهيد. متاسفانه بعد از مدتي هنوز مشكل ادامه دارد و تنها يك راه مي ماند عمل قلب باز ...

اگر تصمييم به انجام عمل داريد حداقل براي سه هفته اينكار را به تعويق بياندازيد و از عصاره زير ميل كنيد مطمئنا نيازي به عمل نخواهد بود.

عصاره ی سیر و لیمو ترش


مصرف عصاره :
اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده ، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد .

طرز تهیه :
تعداد ۳۰ حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با ۵ عدد لیموترش ( شیرازی ) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن ) میکسر ) بریزید . پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید ( نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد ) . پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

مصرف :
همانطور که قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان از این مایع ( به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی ( میل نمایید . پس از سپری شدن سه ( ۳ ) هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خود باز خواهد گشت .به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای ، شما باید هشت ( ۸ ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود . این دوره ی درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

بوی سیر :
با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد ( امتحان کنید ) .

خواص شربت :
نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند .افرادی که مبتلا به کلسترل بد (
LDL ) بوده و رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل چربی خون دارند ، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند . به فعالیت های بدنی ، ورزش پرداخته ، زیرا انسداد رگهای آنها ، ازبین رفته است .
همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان ( دندان کروچه ) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است . در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید ، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .
* این مطلب از سایت دانشکده ی پزشکی ، دانشگاه ارلانگن به نشانی: (
http://www.uni-erlangen.org ) برداشت و ترجمه گردیده است .
لازم به توضیح است که ؛ دانشگاه ارلانگن در منطقه ی باواریا ، در شمال شرق کشور آلمان واقع است .نمایندگی 5371 بیمه دی

پروانه داروخانه درشهریار

سهام درمانگاه

آمار سایت